صفحه اصلی > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
جلسۀ هم اندیشی با آژانس های مسافری غرب هرمزگان
جلسۀ هم اندیشی با آژانس‌های مسافری غرب هرمزگان (بندر لنگه) در تاریخ سوم اردیبهشت ماه جاری در شناور برلیان برگزار شد.
به گزارش روابط‌عمومی کشتیرانی والفجر، در این جلسه کاپیتان سجده مدیرعامل کشتیرانی والفجر طی سخنانی ضمن ابراز رضایت از فعالیت آژانس‌های مسافری بندر لنگه و شهرهای اطراف گفت: با توجه به لزوم اجرای برنامه‌های راهبردی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و تحقق اهداف در راستای گسترش فرهنگ مسافرت‌های دریایی و گردشگری دریایی می‌توانیم با همت مضاعف و استفاده از پتانسیل‌های گردشگری دریایی در پهنه سواحل نیلگون خلیج فارس جهت تحقق این مهم حرکت کنیم.

این گزارش حاکی است: در پایان این جلسه از هشت آژانس برتر و سه آژانس با بالاترین رشد در سال 96 تقدیر و تشکر شد. همچنین در ادامه مسئولین آژانس‌ها ضمن تشکر از برگزاری این جلسه و ابراز امیدواری از نتایج مثبت برگزاری آن، پیشنهادهای خود را جهت بهبود خدمات ارائه شده و افزایش رضایت‌مندی مسافران اعلام کردند.

شایان ذکر است در این جلسه مرتضی کمالی مدیر عامل شرکت کشتیرانی کیش، کاپیتان محمود باقری معاون بازرگانی و مهرداد آهی مدیر حراست کشتیرانی والفجر، غلامرضا عابدی مدیر شعبه لنگه، خدیجه جلالی رئیس اداره مسافر و جمعی از آژانس‌های مسافری بندر لنگه و شهرهای اطراف حضور داشتند. این جلسه در قالب گشت دریایی با اجرای موسیقی زنده محلی برگزار شد که مورد استقبال میهمانان قرار گرفت.

 
    گروه خبري   :   داخلی تاریخ    :   1397/02/10 ساعت:    :   14:38:16
نظرات کاربران
نظر شما ؟
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران