صفحه اصلی > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
در دومین جشنواره بزرگ دریایی صورت گرفت؛
حضور مدیرعامل کشتیرانی در بزرگ‌ترین جشن دریایی کشور
دکتر محمد سعیدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران ضمن حضور در بزرگ‌ترین جشن دریایی کشور که در تاریخ 23شهریور ماه جاری در محل بوستان مشاهیر تهران برگزار شد از غرفه کشتیرانی والفجر بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی ، کشتیرانی والفجر به نمایندگی از کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با برپایی غرفه و برنامه‌های شاد و مفرح در این جشنواره شرکت داشت.
این گزارش حاکی است: دکتر محمد سعیدی مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، مهندس محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، مهندس سیروس کیان ارثی مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران، دکتر پروین فرشچی معاون محیط‌زیست دریایی سازمان حفاظت محیط‌زیست ، علی اکبر مرزبان مدیر کل امور دریانوردان و سازمان‌های تخصصی و بین‌المللی، دکتر هادی حق‌شناس معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی دیگر از مقامات ارگان‌های دریایی از غرفه کشتیرانی و الفجر بازدید کردند.
دراین گزارش آمده است: دکتر محمد سعیدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با حضور در غرفه کشتیرانی والفجر از برگزارکنندگان تقدیر کرد.
شایان ذکر است در این جشنواره که با هدف ترویج فرهنگ دریایی و به مناسبت هفته ملی دریانوردی برگزار شد، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، شرکت ملی نفت‌کش ایران، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان محیط‌زیست، پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و انجمن صنفی دریانوردان تجاری ایران با برپایی غرفه و برنامه‌های شاد و مفرح مانند نقاشی کودکان، موسیقی زنده، برگزاری مسابقه و اهدای جوایز و ... تلاش کردند تا در فضایی شاد مردم را با دریا و دریانوردی آشنا کنند.

 
    گروه خبري   :   داخلی تاریخ    :   1396/06/29 ساعت:    :   09:57:46
نظرات کاربران
نظر شما ؟
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران