صفحه اصلی > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
از سوی کشتیرانی والفجر انجام می شود:
آغاز به کار مجدد خط مسافری بوشهر- خارگ و بالعکس
در توافقی میان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، استانداری و اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان بوشهر خط مسافری بوشهر- خارگ مجددا و از سوی کشتیرانی والفجر آغاز به کار می کند.
به گزارش روابط عمومی کشتیرانی والفجر، خط کشتیرانی مسافری بوشهر و خارگ با توافق سه جانبه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، استانداری و اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان بوشهر از پنج شنبه  مورخ 96/5/5 مجددا برقرار می شود.
راه اندازی مجدد این خط کشتیرانی در پی سفر رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه این شرکت به بوشهر و با توافق مقامات بوشهر انجام شده است.
خط کشتیرانی بوشهر- خارگ و بالعکس روزانه طی یک سفر با یک فروند کشتی مسافری کاتاماران تندرو شرکت کشتیرانی والفجر انجام می شود و طی این سفر 235 مسافر جابه جا می شوند.
این گزارش حاکی است: رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران صبح روز چهارشنبه 4 مرداد ماه جاری در صدر هئیتی وارد بوشهر شد. دیدار با استاندار و نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر و بازدید از شرکت کشتی سازی صدرا از برنامه های سفر دکتر سعیدی به این استان بوده است.

    گروه خبري   :   داخلی تاریخ    :   1396/05/08 ساعت:    :   16:15:54
نظرات کاربران
نظر شما ؟
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران