صفحه اصلی > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
افزایش 62 درصدی سفرهای نوروزی کشتیرانی والفجر
مدیر عامل شرکت کشتیرانی والفجر از افزایش 62 درصدی سفرهای دریایی این شرکت در ایام نوروز خبر داد.
کاپیتان مجید سجده در گفت و گو با خبرنگار مانا با اشاره به آمار عملکرد سفرهای نوروزی شرکت کشتیرانی والفجر گفت: طی ایام نوروز، در مجموع 53 هزار و 800 نفر مسافر و دو هزار و 334 دستگاه خودرو به وسیله شناورهای این شرکت بین بنادر و جزایر مختلف جابه جا شد که با رشد 62 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته همراه بوده است.
وی افزود: سفرهای دریایی داخلی این شرکت در نوروز 96 از بندر لنگه به جزیره کیش(مسافر و خودرو) ، بندر لنگه به ابوموسی، بوشهر به خارگ و سفرهای خارجی از بندر لنگه به دبی ، بندر عباس به شارجه و خرمشهر به کویت انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: در نوروز امسال گشت های دریایی و تورهای داخلی در جزیره خارگ، بندر خرمشهر و برای نخستین بار در بندر آبادان و بوشهر صورت گرفته است.
مدیر عامل شرکت کشتیرانی والفجر با اشاره به تجهیز و آماده سازی محوطه بندری و ترمینال بین المللی مسافری دریایی این شرکت در بندر بوشهر گفت: در ایام نوروز با توجه به حضور گسترده مسافران نوروزی و در راستای اشاعه فرهنگ گردشگری دریایی، کشتیرانی والفجر با بسیج کلیه ظرفیت و امکانات خود در دفتر مرکزی، شعبات، بنادر و استفاده از کادر دریایی مجرب برای ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی و توسعه هرچه بیشتر صنعت گردشگری دریایی سفرهای منظم دریایی بسیار خوبی را ارائه کرد.

    گروه خبري   :   داخلی تاریخ    :   1396/01/27 ساعت:    :   09:59:44
نظرات کاربران
نظر شما ؟
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران