جابجايي مسافر
   
شرکت کشتیرانی والفجر با دراختیار داشتن کشتی های مجهز و مدرن و رعایت اصول ایمنی و تبعیت از استانداردهای بین المللی ایمنی و کیفیت این افتخار را دارد تا با کادری مجرب سفرهای راحت و ایمن را برای مسافرین خود تدارک ببیند .

این شرکت با تجربه ایی 24 ساله در زمینه حمل مسافر و سرمایه گذاری در خرید کشتی های تندرو این افتخار را دارد که در سطح منطقه فعالیت حمل و نقل مسافری را بطور تخصصی دنبال نماید .

سرویس های دریایی شرکت در مسیر های خارجی  خرمشهر/ کویت و بالعکس ٬  بندر لنگه / دبی و بالعکس و بندرعباس/ شارجه و بالعکس دائر می باشد .

در مسیر های داخلی سرویس های روزانه از بندر بوشهر به جزیره خارک و در ایام نوروز سرویس های حمل مسافر از بندر لنگه به کیش و بندرعباس به قشم برقرار  می باشد .

از این رو متقاضیان سفر می توانند نسبت به تهیه بلیط از 100 عامل و دفتر نمایندگی فروش در سطح کشور و همچنین دفاتر مستقل شرکت در بنادر عباس /  لنگه / خرمشهر و همچنین نمایندگی های دبی / شارجه / کویت / بحرین اقدام نمایند .

علاوه بر امکانات فوق زمینه سفر مسافرانی که تمایل داشته باشند که با استفاده از اتومبیل شخصی خودبه یکی از کشورهای فوق سفر نمایند با کشتی های تحت مالکیت این شرکت که از انواع کشتی های رورو می باشد فراهم می باشد .

  بازگشت